سه قاب برجسته – درب ضد سرقت مدل سه قاب برجسته

۱۳۹۹-۰۴-۱۹by fukaAdmin0
26.jpg

درب ضد سرقت مدل سه قاب برجسته

کد : S201-7

طرح های قاب دار درب های ضد سرقت همواره از پرطرفدار ترین مدل های ارائه شده به بازار هستند که  جلوه ی خاصی را به منزل شما می دهند. شرکت فوکا درب در همین راستا تلاش کرده تا با استفاده از مناسب ترین زه های قاب موجود طرحی زیبا و با کیفیت بالا را تولید و روانه بازار بنماید.

ویژگی های درب سه قاب برجسته تولید شده در شرکت فوکا درب:

– درب سه قاب برجسته دارای رویه ام دی اف ۸ میل با روکش راش یا گردو ( امکان استفاده از سایر روکش ها مانند بلوط، ملچ و پی وی سی نیز مقدور می باشد ) بوده و رنگ پلی اورتان ترک در سه رنگ سفید ، گردو روشن و گردو تیره در ان به کار می رود . ( امکان به کار بردن سایر رنگ ها نیز مقدور می باشد. ) برای اشنایی بیشتر با انواع روکش های درب ضد سرقت مقاله مربوط به روکش ها را مطالعه بفرمایید.

– همچنین این درب دارای ورق سرتاسری فلزی و سه پین امنیتی و  نوار درزگیر و عایق صوتی و حرارتی ( پشم سنگ یا یونولیت) بوده و ضد دیلم و دارای قوطی کشی کامل می باشد.

– استفاده از قفل کاله پنج کلید ترک یا قفل داف ترک ( امکان استفاده از قفل تیپ ترک نیز بنا به درخواست مشتری مقدور می باشد ) و قفل شب بند و پستچی از ویژگی های دیگر درب ضد سرقت سه قاب تولید شده در شرکت فوکا درب است. همچنین برای زیبا سازی هرچه بیشتر این درب از دستگیره و یراق الات درجه یک در طرح ها و رنگ ها متنوع در طراحی ان استفاده شده است. (برای اشنایی بیشتر با انواع قفل ها و یراق الات مقاله مربوط به یراق الات را مطالعه بفرمایید. )

درب سه قاب برجسته دارای چهارچوب فلزی با رنگ پودری الکترو استاتیک کوره ای در ابعاد استاندارد : ۱۰۵*۲۱۰ – ۱۱۰*۲۱۰ در کفه های ۱۴ و ۱۸ می باشد. ( امکان تولید سایر ابعاد در کفه های کشویی نیز مقدور می باشد. ) برای اشنایی بیشتر با چهار چوب درب های ضد سرقت مقاله مربوط به چهارچوب ها را مطالعه بفرمایید.

لازم به ذکر است کلیه محصولات شرکت فوکا درب تولید داخل بوده و فرایند ساخت و منتاژ ان ها در محل کارخانه شرکت صورت می پذیرد. همچنین شما همراهان گرامی می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساختار درب های ضد سرقت شرکت فوکا به  مقاله ی مربوط با ساختار درب ضد سرقت سایت مراجعه بفرمایید.

بازگشت به صفحه اصلی

fukaAdmin


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *