ساختار درب ضد سرقت

۱۳۹۹-۰۴-۱۹by fukaAdmin0
26.jpg

ساختار یک درب ضد سرقت استاندارد

مقدمه :

ساختار درب ضد سرقت استاندارد:

شاید برای شماهم پیش امده باشد که به دنبال خرید درب‌های ضد سرقت به نمایندگی‌های درب فروشی یا مراجع تولید کننده درب های ضد سرقت مراجعه کرده و از دیدن درب هایی با ظاهر مشابه اما اختلاف قیمت بسیار تعجب کرده باشید. این اختلاف قیمت درب های ضدسرقت هرچند در ابتدا زیاد به نظر می رسد اما اگر از ساختار داخلی این درب ها اطلاع داشته باشیم دیگر از این اختلاف قیمت درب های ضد سرقت تعجب نخواهیم کرد. زیرا یک درب برای انکه بتواند اسم ضد سرقت را با خود به همراه داشته باشد، باید استاندارهایی را رعایت بکند که در ظاهر ان چندان هویدا نیست اما نقش بسیار موثری در استحکام و مقاومت درب های ضد سرقت دارد. هدف ما در این مقاله اشاره ی اجمالی به ویژگی های لازم برای ساختار یک درب ضد سرقت استاندارد بوده و در مقالات بعدی به شرح و تفصیل هر یک از ان ها خواهیم پرداخت.

 

ساختار درب ضد سرقت استاندارد
مقاله ساختار درب ضد سرقت

چهارچوب درب ضد سرقت :

چهارچوب درب های ضد سرقت همانند سایر درب ها، نگهدارنده ی اصلی لنگه ی درب بوده  که ضعف ان باعث خارج شدن لنگه از رگلاژ شده و به مرور اسیب های دیگری را  با خود به همراه می اورد. همچنین از منظر زیبایی و نما اگر چهارچوب به خوبی شسته نشده و یا در ان از رنگ مناسب و با کیفیتی استفاده نشود، به مرور تغییر رنگ داده و دچار زنگ زدگی می شود که همین امر ظاهر درب را خراب و از استحکام چهارچوب ان می کاهد. برای کسب اطلاعات در مورد رنگ مناسب برای چهارچوب درب های ضد سرقت، نحوه ی شستشوی ان ها، ابعاد استاندارد چهارچوب و سایر ویژگی های لازم برای یک چهارچوب استاندارد درب های ضد سرقت اینجا کلیک بنمایید. در اخر باید گفت رعایت نکردن استاندارد های لازمه برای یک چهارچوب درب ضد سرقت خود می تواند تغییرات شایان توجهی را در قیمت ان به وجود بیاورد.

 

لنگه درب ضد سرقت :

لنگه ی یک درب ضد سرقت استاندارد باید در ساختار خود ورق سرتاسری، شبکه بندی، عایق حرارت و صدا، ام دی اف درجه یک، کلاف فلزی و پین امنیتی و ….. داشته باشد و ضد دیلم باشد. نبود هریک از این موارد و یا اعمال تغییرات در ابعاد و اندازه های استاندارد ان ها خود باعث تغییرات چشمگیر در کیفیت درب و نهایتا قیمت ان ها می شود. برای اطلاع کامل از جزیات موارد ذکر شده برای لنگه ی یک درب ضدسرقت بر روی واژه ی لنگه ی درب های ضد سرقت کلیک کرده و مقاله ی تخصصی در ارتباط با ان را مطالعه بفرمایین.

یراق الات :

یراق الات از مواردی است که علاوه بر زیبایی بر کیفیت یک درب ضد سرقت نیز اثر دارد. یراق الات شامل انواع قفل های یک درب ضد سرقت، درکوب، و چشمی و دستگیره می باشد که در انواع و طرح ها و کیفیت های بسیار مختلفی تولید شده و مجموعه ی ان در قیمت نهایی یک درب ضد سرقت اثر می گذارد. در مقاله ی تخصصی یراق الات، ویژگی های مطلوب ان ها و انواع یراقی که در بازار وجود دارد به تفصیل شرح داده شده است که برای خواندن ان می توانید اینجا کیلیک بنمائید.

علاوه بر موارد ذکر شده در بالا عوامل مهم دیگری از قبیل انواع روکش لنگه ی درب، برجستگی ها، برش ها، روکوب و به طور کلی طراحی درب های ضد سرقت و در اخر رنگ مورد استفاده در روکش های طبیعی، نقش بسزایی در کیفیت و ظاهر درب های ضد سرقت داشته و در تعیین قیمت نهایی بسیار اثر گذارند. ریز جزئیات موارد بالا در مقاله ی طراحی درب های ضد سرقت امده که شما با کلیلک بر روی  ان به صفحه ی تخصصی مقاله وارد می شوید.

حال با این تفاسیر و اطلاع از ریز جزئیات موارد ذکر شده برای یک درب ضد سرقت که در سایر مقاله ها به طور کامل امده است، به خوبی می توانیم دلیل اختلاف قیمت درب های ضد سرقت موجود در بازار را فهمیده و با یک انتخاب درست، انچه را که از یک درب ضد سرقت می خواهیم، یعنی زیبایی، کیفیت و تامیین امنیت را به دست اوریم. البته این بدان معنا نیست که یک درب ضد سرقت گران لزوما درب ضد سرقت مناسبی است. اما اطلاع از جزئیات و اندازه ها و متریال لازم، می تواند ما را در انتخاب یک درب درست ونه یک درب گران کمک بنماید. الالخصوص که در مواردی دیده شده، سازندگان با به کاربردن موارد غیر ضروری در درب ها و یا تغییر در ابعاد و اندازه های استاندارد، قیمت درب را بسیار بالا برده، حال انکه کیفیت و زیبایی ان و همین طور هزینه های تولید درب ضد سرقت چندان تغییری نکرده است.

بازگشت به صفحه ی مقالات

با همراه باشید…….

fukaAdmin


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *