یراق الات درب های ضدسرقت

یراق الات درب های ضد سرقت

آیتم های یراق الات در درب های مختلف متفاوت است. در درب های ضد سرقت این ایتم شامل قفل اصلی، قفل شب بند، قفل پستچی، دستگیره درب و چشمی و درکوب می باشد.

قفل ها : در هر درب ضد سرقت بین دو تا سه عدد قفل از قبیل قفل اصلی ضد سرقت، قفل شب بند و قفل پستچی قرار دارد.

کیفیت قفل ضد سرقت : قفل  ضد سرقت اصلی ترین ایتم امنیتی در درب های ضد سرقت بوده  و  بر خلاف سایر قفل ها که تنها یک زبانه دارند، قفل های ضد سرقت دارای چند زبانه مختلف برای قفل کردن می باشد. قفل های ضد سرقت مولتی از چهار جهت به چهار چوب درب قفل شده  و  امکان هر گونه اهرم کردن و باز نمودن درب را از بین می برد.

انواع قفل های ضد سرقت شامل دو دسته ی  کلیدی و هوشمند می باشد.

قفل ضد سرقت کلیدی : همان طور که از اسم ان مشخص است، برای باز کردن ان ها از کلید استفاده می شود.

قفل ضد سرقت هوشمند : برای بازکردن قفل های ضد سرقت هوشمند به جای کلید از کارت یا اثر انگشت استفاده می شود. قفل های ضد سرقت هوشمند مجهز به یک منبع تغذیه ی جداگانه هستند که در بخش داخلی درب تعبیه می شوند و برق ان ها را تامین می کند. بنابراین حتی با قطع  برق ساختمان، قفل های  ضدسرقت هوشمند همچنان فعال باقی می مانند.

قفل شب بند و قفل پستچی : برای افزایش سطح امنیت درب های ضد سرقت و افزایش سطح کاربردی ان ها، بر روی درب های ضد سرقت علاوه بر قفل مرکزی، قفل شب بند و پست چی نیز  نصب می شود. قفل شب بند برای قفل کردن درب از داخل خانه  بوده و قفل پست چی همانطور که از اسم ان مشخص است، باعث می شود که درب تنها به اندازه ی مشخصی باز شده و فرد پشت درب امکان ورود به داخل خانه را نداشته باشد.

در حال حاضر معتبر ترین قفل حاضر در بازار قفل کاله می باشد که دارای رنگی ثابت و نقره ای بوده اما کاسه ی قفل ها در رنگ های مختلف و با توجه به طراحی درب تولید می شوند. از دیگر برند های قفل حاضر در بازار می توان از مولتی و کاله ی ایرانی نام برد.

دستگیره درب، درکوب و چشمی از دیگر ایتم های یراق درب های ضد سرقت بوده که در طرح ها و رنگ های گوناگون تولید و با توجه به طراحی درب و نمای ان و همینطور سلیقه ی مشتری مورد استفاده قرار می گیرند.

با ما همراه باشید…………


اطلاعات تماس :

آدرس :

دفتر : تهران ستارخان هفتم دریان نو پلاک سوم
کارخانه : تهران شریف اباد شهرک صنعتی پایتخت


شماره تلفن :

دفتر مرکزی : ۰۲۱۶۶۵۰۹۴۸۲  ۰۲۱۶۶۵۵۷۲۱۲   تلفن همراه : ۰۹۳۸۴۴۶۵۸۵۷